(ВИДЕО) Згодната девојка облече тесни панталони и скришно снимаше како момците ја гледаат без она да знае

24-годишната Алексас Морган, позната по своите волшебни облини, објави видео на Инстаграм во кое го спроведе експериментот.

Алексас реши да провери колку мажи ја гледаат во текот на денот, па го стави својот мобилен телефон во задниот џеб од тесните панталони со пуштена камера и ги снимаше момците.

Како што веројатно можеше да очекува, голем број мажи се свртеа кон неа.

 

 

View this post on Instagram

 

Which reaction was your fav? 👀 @alexasmorgantv

A post shared by Alexas Morgan ❣️ (@alexas.morgan) on

1 Shares