ВИДЕО: Со својата реклама ја згрозиле јавноста (Контраверзна агенција која нуди забава со проститутки)

Контроверзна агенција која нуди забави со проститутки, сега организира спортски натпревари

Објавено е ново промотивно видео кое покажува што туристите можат да очекуваат од четиридневната забава “Sex Island holiday”. Објавувањето на оваа забава минатата година предизвика контроверзии, а многумина, исто така, повикаа на апсење на соучесниците на забавата, која ќе се одржи следниот месец на непозната локација на Карибите.

Организаторите ветија оргии со 60 проститутки, како и неограничен пристап до дрога, а денес тие ја објавија промотивната видео снимка, која покажува четиридневно сексуално искуство подетално од било кога досега.

Видеото започнува со еден маж кој на својот компјутерски екран гледа девојки, а потоа го повлекува една од нив низ екранот на тој рајски остров.

Петминутното видео покажува дека овој маж учествува во еротски активности со девојки на плажа и на јахта, играјќи “стриптиз тенис”, “одбојка за свингери” и учество во оргиски турнир за голф во кој победникот ги добива сите 60 девојки само за себе на 15 минути.

На снимката се гледа и маж во средината на оргијата со група жени на креветот, а исто така се гледаат слики од ресторанот, каде што гостите можат да јадат од телата на голите девојки.

Бројот на билети на располагање за оваа забава се зголеми од 30 на 50, а бројот на девојки кои ќе ги забавуваат е зголемен поради нивниот голем интерес, па така наместо 60 ќе бидат 100. Оние кои ќе изберат да учествуваат, за билетот ќе треба да одвојат околу 5400 евра.

Другата “Sex Island” забава ќе се одржи од 14-ти до 17-ти декември, а најавено е учество на светски позната музичка ѕвезда.

Еден од минатогодишните гости откри дека секој клиент може да избере две девојки да го поминат целиот четиридневен одмор со него, а тие ќе ја исполнат секоја негова сексуална желба. Тој исто така додаде дека дрогата била целосно достапна, и на секој гостин му било дозволено да помине еден час со 15 девојки во исто време.

Организаторите, исто така, најавиле наградна игра каде што победникот ќе освои златен билет, кој ќе му ги покрие сите трошоци од ова патување.

Второто издание на оваа забава, кое минатата година предизвика контроверзии, минатиот месец беше огласено на веб-страницата на луксузната компанија “Good Girls”, а организаторите за тоа рекоа дека е “претворање на фантазијата во реалност”.

“Ќе ги исполнува сексуалните фантазии на секој човек, исполнувајќи ги нивните соништа. Тоа ќе биде искуство кое никогаш нема да го заборави. Ова е втора година за организирање на оваа забава, но сега ќе има многу повеќе од тоа.

Островот ќе стане прекрасно место за секс и забава “, рече портпаролот на веб-страницата, додавајќи дека сите проститутки се здрави и дека немаат полова болест, така да гостите можат да уживаат во неограничен секс со нив.

“Се ќе се одвива на нашиот приватен остров. Уживајте во друштво на 60 прекрасни латино девојки, 2 ди-џеи кои ќе ви овозможат возбудлива музика цел ден и ноќ, и околина каде што се дозволени сите дроги.

Сите девојки ќе бидат посветени за вашето уживање. Ќе ве натераат да се чувствувате како крал, и ако имате посебна фантазија, да речеме дека нашите девојки ќе ви ги исполнат овие фантазии. Ние исто така ќе обезбедиме неограничени количини на кондоми “, објави организаторот на оваа забава.

10 Shares