Видео позади сцената од фотосесијата на Ким Кардашиан за нејзиниот 40ти роденден

Ким Кардашиан сподели ново видео зад сцената од фотосесијата за темата роденден за нејзината најнова колекција KKW Beauty, која ќе излезе точно на денот кога таа се родила.

Ким постави снимки од клипови каде се гледа како излегува од сопствената роденденска торта облечена во оскуден бикини и проѕирни панталони.

Sвездата на „Keeping Up With the Kardashians“ објави неколку видеа од фотосесијата за печатот на нејзината роденденска приказна на нејзината приказна во Инстаграм.

Нејзината посакувана фигура беше на целосен приказ во клиповите, а убавицата беше облечена во сребрено бикини со врв од триаголник што и ги истакнуваше широките пазуви.

Над дното на бикини, Ким облече светкав пар про сребрени хеланки кои ги спои со високи небесни потпетици на платформата Перспекс.

Мајка на четири деца, со позирање пред камерата додека излегуваше од врвот на огромна три нивоа роденденска торта со бела, розова и сина глазура.

Најдобрите слики од снимањето беа искористени за нејзината нова колекција Opalescent во чест на нејзиниот 40-ти роденден.

„Нијансите на Колекцијата Opalescent се задебелени, светли и духовити и беше важно тие да бидат доволно разноврсни за секојдневно носење или да се обложат за поинтензивен гламурозен изглед“, напиша основачот на СКИМС на неодамнешниот Инстаграм. „Обожавав да ја создавам оваа колекција и едвај чекам да ги видам погледите што ги создаваш со неа“.

Таа тогаш забележа дека Колекцијата Opalescent започнува на нејзиниот роденден точно во моментот кога е родена – среда, 10.21 во 10:46 часот попладне. Опал е роден камен за октомври.

2 Shares