ВИДЕО: Фаталната Лото девојка – позади неа има два порно филма, тежок развод и депресија, но не се грижи за ништо

Најпознатата Лото девојка од овие простори, Сузана Манчиќ, деновиве го прослави својот 62. роденден. Иако се прослави како членка на естрадата и сопственик на две домашни порно снимки, Сузана е инаку дипломиран правник.

За време на студиите таа се запознала со својата прва голема љубов, директорот на “Енергоинвест”, со кого живееше во Кувајт. Кога се разведоа, се врати во Белград и почна да снима реклами и да ги синхронизира цртаните филмови.

Наскоро следеше понудата што ја прослави. Кога таа стана Лото девојка, преку ноќ доби огромна слава, а обожавателите и испраќаа писма, понуди за патувања, трактори, автомобили, пари, испраќаа килограми ориз, слатки … За време на нејзината голема слава, Манчиќ во ’89-та година се омажила за Небојша Куниќ, музичар, со кого добила и две ќерки.

За време на војната живееле во странство, а по осум години брак се развеле и Сузана се вратила во Белград. Разводот ја депримирал и морала да посетува психолог.

Љубовта ја пронајде во 2000 година, во грчкиот претприемач Сим, со кого таа е венчана денес. Пред да се омажи, Сузана потпишала пред-договор, со цел да се ослободи од имотот на Сим и да обезбеди неговите ќерки да бидат осигурани во смисла на нејзиното наследство.

Таа зборува за сè отворено, па така и за сексот. Призна дека некое време оди на третман за вагината, но, исто така, дека се грижи генерално и за изгледот.

Лото девојката исто така признава дека оди на ботокс, вампирски третмани за младост и дека хируршки ги корегирала подочњаците, носот, градите … Таа никогаш не бега од фактот дека сака да изгледа младолико, а не и е непријатно таа да признае низ што поминува за време на тоа.

За време на нејзината кариера пееше и свиреше, исто така напиша две книги. Кога нејзините домашни порно снимки излегоа во јавноста, Сузана се чувствуваше прилично лошо, но таа успеа да го преболи тоа и да ја добие поддршката од членовите на семејството.

На нашата омилена Лото девојка ништо не и наштетил статусот кој таа го изградила, а никогаш не го изгубила.

50 Shares