(ВИДЕО) Дали е ова најчудниот подарок што некогаш сте го виделе? | Поклонот од Канје за Ким Кардашиан за 40тиот роденден

Ким Кардашијан го прослави својот 40-ти роденден, а нејзиниот сопруг Канје Вест реши да ја изненади и да подготви специјален подарок за кој сигурно не се надеваше ниту очекуваше.

Имено, Канје на сопругата и подари холограм на нејзиниот покоен татко Роберт Кардашијан, кој помина во 2003 година по долго и тешко боледување. Ким се пофали со подарокот на социјалните мрежи и призна колку е воодушевена од него, додека некои беа воодушевени од изборот на Канје.

“Специјално изненадување од небото. Холограмот на татко ми, се чини толку живописен! Го гледавме повеќе пати, полн со емоции”, напиша Ким, која на своите социјални мрежи сподели видео од холограмот со своите следбеници.

Ким додаде дека не може да опише со зборови колку значи подарокот за неа, но и за нејзината мајка, сестри, брат и пријатели со кои го имаше тоа искуство.

„Благодарам, Канје, за оваа меморија што ќе трае вечно“, му рече Ким на својот сопруг.

И додека Ким е воодушевена од подарокот, нејзините обожаватели не можат да престанат да се прашуваат и мислат дека тоа е чисто трошење пари.

1 Shares