Српска водителка направи мала грешка “Толку е жешко што не можеме да се сексаме” (видео)

Сигурно не го гледате Дневникот на РТРСрбија, но дефинитивно можеби и ќе започнете ако видите кој го води дневникот. Станува збор за Билјана Кнежевиќ (40), секси бринета која речиси 20 години е во медиумите.

Многу години, Билјана водеше емисија под името „Презентирање“, за време на кое едно од нејзините незаборавни интервјуа беше она што го имаше со тогашниот претседател на Република Србија Томислав Николиќ.

Сепак, по 8 години работа во „Пресинг“ Билјана стана домаќин на Дневник, а судејќи според коментарите во гледачите, станува збор за доста позитивна личност која за себе вели:

– Внимавам многу како ќе се појавам пред публиката. Имаме стилист на телевизија чии барања се обидувам да ги исполнам, но секогаш додавам свој печат. Дневникот е форма што бара нешто што е намалено и во некои сериозни контури и немам проблем да го почитувам во целост – рече Билјана.

 

View this post on Instagram

 

Znate sta ima novo?? FRIZUUURA!! Meni odlicnaa! Hvala @maida.maja.s @spamakitty

A post shared by Biljana Knezevic (@biljana.bk) on

Но понекогаш се случуваат грешки и на најдобрите па така Билјана при најавната реклама за дневникот искоментира нешто што не сакаше да го слушнат и гледачите. (ВИДЕО ДОЛЕ)

Погледнете го видеото и споделете го со пријателиет:

3 Shares