Сораја потполно гола: Старлетата исфрли се од себе и легна пред камерата, се скри само со неколку партали и со косата

Српската ѕвезда Сораја Вучелиќ на Instagram редовно постира со минимална облека на неа, но сега таа отиде до крај.

Сораја Вучелиќ секојдневно ги провоцира своите следачи на инстаграм со жешки фотографии, но овој пат таа се надмина и позираше сосема гола. Српската ѕвезда беше отстранета за целите на рекламната кампања, која ја пофали на Instagram.

 

View this post on Instagram

 

💇‍♀️🍑

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

СОРАЈА позираше и во градник, каде што ги исфрли своите облини буквално во објективот.

Сораја во видеото нема парче облека на неа. Тоа се покриваше само со неколку розови партали, а нејзините гради ги покриваше со косата.

 

View this post on Instagram

 

Paradise shooting @studio.hair.care.extension 💕📸📹🎬

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

#schoolgirl 😅😋🍭🍬

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

Be like a bullet ..hot and deadly 💄🔥

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

🌍🛫 😉 #shopingtime 😘

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

8 Shares