Соблекувањето за лајкови го полудува нејзиниот славен татко, но таа не се грижи – таа секогаш наоѓа нов начин да шокира!

Ирска Болдвин има поинаков начин да привлече внимание од родителите Ким Бесинџер и Алек Болдвин, кои се прославија со глумата.

Ирска Болдвин обезбеди статус на ѕвезда затоа што е родена како ќерка на познати родители, но тоа не и беше доволно, па затоа секој ден се изложува повеќе од потребното.

Имено, единственото дете на поранешниот секс симбол Ким Бесинџер и едно од шесте деца на Алек Болдвин сака да шокира со својата голотија. Ирска, која на 23 октомври го слави својот 25-ти роденден, веќе не знае што би направила за да ги изненади следбениците на Инстаграм.

„Се чувствував грдо, па купив трепки“, напишала манекенката покрај последната фотографија што ја објавила. Таа беше облечена сосема поинаку од вообичаеното, а реакцијата на нејзиниот татко го привлече вниманието.

„Добро“, коментираше Алек за првиот пост на неговата ќерка. Актерот е познат по тоа што има проблеми со однесувањето и соблекувањето на Ирска, но таа едноставно не сака да престане да го прави тоа.

Сепак, нивната врска е идеална во споредба со претходната. Едно време, протече видео од телефонска секретарка во кое Болдвин ја нарече својата 11-годишна ќерка груба, несовесна мала свиња, бидејќи таа не одговараше кога тој се јави.

Алек подоцна рече дека жали за испадот и секако влијаел врз Ирска. Актерот се судри и со својата ќерка поради нејзината голотија на фотографиите што ги објави на Инстаграм.

Ким во исто време не реагира на однесувањето на нејзината ќерка и повремено е активна на социјалните мрежи поради работата.

Сепак, јавноста често коментира дека е штета што Ирска ја троши својата шанса да покаже вистински талент, а вратите на Холивуд веќе долго време се отворени за тоа благодарение на славните родители.

3 Shares