(слики) Се сеќавате на девојкава? Мандарински, тоа си ти? Кристина изненади со нови фотографии

Мандарините и бујните гради ја славеа Кристина Мандарина (22) додека продаваше овошје на штанд близу Загреб а видеото беше толку вирално што го погледна цел балкан.

Таа сега позираше во палто и фармерки, а стајлингот го заврши со потпетици. Сепак, целото внимание беше „украдено“ од нејзиното лице, што во најмала рака, изгледа непрепознатливо.

Не е тајна дека таа поминала низ естетски зафати по вниманието на медиумите, како што покажаа нејзините фотографии на Инстаграм.

И сега таа е шокирана од новото издание. Таа позираше во палто и фармерки, а стајлингот го заврши со потпетици.

Сепак, целото внимание беше „украдено“ од нејзиното лице, што во најмала рака, изгледа непрепознатливо.

Дали станува збор за нова пластична операција или само е подложена на ’фотографијата низ филтрите, се уште не е познато.

Не изостанаа коментарите од изненадените следбеници.

– Тотална трансформација – напиша еден од нив.

Покрај усните исполнети со хијалуронска киселина и инсерти во косата, Мандарина неодамна сакаше да има изглед како мачка.

Како што вели, тоа отсекогаш го посакувала, а нејзината желба ја исполнил естетскиот хирург Матија Милетиќ

– Операцијата е ефикасна, не е болна. Кристина доби свежина, ги крена веѓите и малку закосени очи – рече д-р Милетиќ.

Мандаринката не го криеше својот ентузијазам за новото лице. Одеше низ канцеларијата и го провери резултатот во огледало.

– За среќа, јас сум многу задоволен. Со години сакав изглед на мачки – таа беше возбудена жена од Загреб.

5 Shares