(СЛИКИ) Никол Кидман се соблече „до крај“ на 54 години

Глумицата сними секс сцени со 20-години помладиот колега Manny Jacinto.

Холивудската актерка, 54-годишната Никол Кидман, ја остави светската публика долго време без здив, и со убедливиот настап во бројни улоги и со волшебниот изглед што ја направи совршена во манекенството.

Тоа го направи и овој пат, во новата серија „Девет совршени странци“, која се емитува на стриминг платформата Хулу. Имено, во споменатиот проект, актерката сними секс сцени со 20 години помладиот колега, фаталниот Мани Јакинто (Manny Jacinto). Симпатичен русокос во серијата го отелотвори режисерот на мистериозен велнес, но наскоро почнуваат да се случуваат необични ситуации што дополнително ќе ја комплицираат ситуацијата.

„Исклучително сум горд што успеавме да се собереме минатата година и да го донесеме снимањето на филмот„ Девет совршени странци “во Австралија за време на пандемијата„ Ковид-19 “. Партнерство со Мелиса Мекарти, повторно соработка со Дејвид Кели, Лиан Мориарти и моите продукциски групи, здружување на силите со Хулу во САД и конечно глобален договор за дистрибуција со моето домашно студио Амазон … Ѕвездите се населија и јас сум воодушевен “, Напиша Никол Кидман во изјавата.

Погледнете ја галеријата:

0 Shares