(СЛИКИ) Незгодна поза на Сандра Африка | И се фалеше на другарката со слики

Пејачката Сандра Африка е наместена за сликање.

Пејачката Сандра Африка го запали Инстаграм ова лето со разголени слики кои ја покажуваат нејзината совршена линија.

Сега таа успеа повторно да извлече коментари од нејзините следачи на социјалните мрежи, сето тоа додека ја покажа својата најдобра пријателка со која уживаше во црногорскиот брег.

Причината зошто сликата на која позира со пријателка, на која напиша дека и недостига, предизвика толку големо внимание е сликарската поза на Сандра.

„Ух, каков задник“, прочита само еден во морето од слични коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

0 Shares