На оваа транссексуалка животна желба и е да изгледа како кукла за секс

Ивана тврди дека била несреќна пред операцијата, бидејќи се чувствувала грда, а мажите не ја забележувале

Ивана Владислава има само една цел, а тоа е да стане жива кукла за секс. Оваа транссексуалка од Берлин веќе направила 20 пластични операции, но тврди дека сè уште не планира да престане.

 

View this post on Instagram

 

Teeth by @k_lamina #klamina www.k-lamina.de #bimbofication #humanbarbie #humandoll

A post shared by Ivana (@bimbo_doll_ivana) on

Досега, три пати го коригирала носот, ги проширила градите, ги кренала веѓите, ги спуштала ушите, а за сето тоа потрошила околу 87.000 фунти.

 

View this post on Instagram

 

#bimbofication #humanbarbie #beabimbo

A post shared by Ivana (@bimbo_doll_ivana) on

Таа призна дека со нејзиниот изглед пред операцијата не била толку среќна и дека мажите не ја забележувале. “Бев едноставно грда. Мажите ме игнорираа и отсекогаш сум им бил драга, но не и убава”, рече Ивана, додавајќи дека не ги занемарува другите луѓе. “Тие велат дека изгледам како секс кукла. Им кажувам дека сакам да изгледам така. Тоа е комплимент за мене “, рече таа.

Парите за операцијата ги заработува како шминкерка, а работи двапати неделно и како доминатрикс. “Воопшто не сакам да бидам нормална, јас сум ориентирана кон куклите и кон повеќе совршенство”, рече Ивана, која е придружувана од повеќе од 96.000 луѓе на Instagram.

 

View this post on Instagram

 

#bimbofication #humanbarbie #reallifedoll #beabimbo

A post shared by Ivana (@bimbo_doll_ivana) on

 

View this post on Instagram

 

#reallifedoll #humanbarbie #bimbofication

A post shared by Ivana (@bimbo_doll_ivana) on

10 Shares