Ким Кардашијан објави разголени фотографии за нејзиниот 40-ти роденден, истакнувајќи ги облините

Како и обично, нејзините сестри играа голема улога во организирањето на забавата за познатата Кардашијан.

Тие покажаа слики како Ким го прослави својот роденден како дете, но и ги пресоздаде своите стајлинзи од важните родендени.

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан Вест минатата недела наполни 40 години.

Во оваа прилика нејзините најблиски организираа забава на која им ги покажаа сите нејзини родендени, што ја трогна старлетата.

Затоа, таа објави неколку фотографии со опис „Ова е четириесетти“ и се пофали со своите облини

2 Shares