ГАЛЕРИЈА: Ова мора да се погледне! Сопственичката на најдобриот задник на Инстаграм позираше потполно гола

Францускиот Инстаграм модел често позира во голи изданија, а исто така позирала и на јадранското крајбрежје

Елизабет Риу е позната по титулата “Најубавиот задник на Инстаграм”, поради што 1,6 милиони следбеници ја следат на оваа социјална мрежа. Оваа секси Французинка редовно им дава на своите фанови жешки фотографии, но сега таа отиде до крајот.

Во тоа беше потпомогната од нејзината пријателка Клаудија Тихан, со која ја соблече целата облека и позираше како од мајка родена.

Девојките ги завртеа своите слаткти позадини кон камерата и со тоа предизвикаа лавина од коментари и лајкови.

“Замислете колку лесно може да биде, само замислете”, напиша Елизабет под разголената фотографија.

Елизабет инаку многу сака да патува, а една од нејзините омилени дестинации и е Јадранското Море, каде што често оди на летување.

27 Shares