ГАЛЕРИЈА: Ќерката на раперот Еминем фотографирана само на градник. И кажаа – “Изгледаш како да имаш 45 години”

На последната фотографија, атрактивната Хејли позирала во проѕирна маица, под која се надзирал градникот, а за краток рок добила речиси 100.000 лајкови

Хејли Скот Медерс, ќерката на популарниот рапер Еминем, привлекува се повеќе и повеќе внимание со нејзините сексипилни комбинации.

 

View this post on Instagram

 

happy early birthday to me

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Студентката по психологија на Универзитетот во Мичиген, се држеше подалеку од вниманието на медиумите, се додека таа не го отвори за јавноста својот профил на Инстаграм, на кој е често проследена од страна на обожавателите на ликот и делото на нејзиниот татко Еминем.

На последната фотографија, атрактивната Хејли позирала во проѕирна маица, под која се надзирал градникот, а за краток рок добила речиси 100.000 лајкови.

 

View this post on Instagram

 

📸

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

“Каков татко, таква ќерка“

“Каков татко, таква ќерка”, “Треба да бидеш модел”, коментираа обожавателите. Сепак, се најдоа и оние кои не се воодушевени од изгледот на младата студентка.

“Како Еминем да имал пластична операција, а потоа отишол по дозата од ботокс”, “Изгледаш како да имаш 45 години”, пишувале под предизвикувачките фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Got a ring light and decided to take some selfies📸

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Хејли беше спомената во голем број хитови на американскиот рапер, како што се: “ ’97 Bonnie & Clyde”, “Hailie’s Song”, “My Dad’s Gone Crazy”, “Like Toy Soldiers”, “Mockingbird”, “Forgot About Dre”, “Cleanin’ Out My Closet”, “When I’m Gone”, “Going Through Changes”…

5 Shares