ГАЛЕРИЈА: Емили Ратајковски во најжешкото издание до сега: “Какво тело, треба со закон да те забранат“

Познатата манекенка има Instagram полн со жешки фотографии, но бикинито, изгледа е нејзината најдрага облека

Емили Ратајковски на социјалните мрежи не престанува да бомбардира со фотографии од нејзиното нереално тело. Ако само таа може да влезе во боди што едвај и служи на нејзината совршеност, таа го докажа тоа на фотографијата што ја постави во портокалово бикини.

Фановите беа оставени без текст. “Мелем за очи”, “Кралица”, “Најубава”, “Секси”, “Совршена жена”, беа само некои од воодушевуваните коментари.

Подеднакво оскудно облечена се појави и во бела варијанта:

 

View this post on Instagram

 

THAT suit, now available. Our new drop is live. Link in bio. @inamorataswim

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

View this post on Instagram

 

My life would be so much better if I had her body

A post shared by 🍒 (@sensualsluts) on

21 Shares