ГАЛЕРИЈА: Ангелите од “Victoria’s Secret“ провоцираат на плажа, а тоа значи – жешки кадри!

Ги сончаат нивните резбани тела и ни ја вадат маста на нас обичните смртници.

 

View this post on Instagram

 

Friday night plans: getting as glam as @taylor_hill. Shop her #VSFashionShow red-hot runway look & more via profile link.

A post shared by Victoria’s Secret (@victoriassecret) on

Годишната ревија на “Victoria’s Secret“ неодамна заврши, што значи дека некои од најубавите жени во светот заминаа на заслужен одмор. Сексипилните “Ангели“ на социјалните мрежи се фалат со нивните резбани тела додека се сончаат на егзотични дестинации.

Ах, црвено бикини

 

View this post on Instagram

 

☀️

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Моделот Сара Сампајо (27) ужива во привлечноста на мексиканскиот град Тулум, каде што се релаксира со момчето и актер Оливер Рипли (35). “Конечно можам да се одморам од постојаните летови и патувања”, пишува таа во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Love me some sun ☀️

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Слики во црвени бикини на песочните плажи сподели и нејзината колешка Лаис Рибеиро (28), која своите слободни денови ги помина на плажата Ипанема во нејзиниот роден Бразил. Таа на одмор дојде со нејзиниот пријател Фернандо Херберт.

 

View this post on Instagram

 

Bahia ☀️

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

 

View this post on Instagram

 

👙👙

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

Тука е и Џенер

 

View this post on Instagram

 

all my siblings posting their babies and shit and i’m just like…

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Убавата русокоса Џози Кансеко (22) заминала на Бахамите, а краток одмор земала и членката на кланот Кардашијан-Џенер, Кендал Џенер (23), која се пофали со фотографија од резбаното тело пред базенот.

 

View this post on Instagram

 

That’s a wrap La Paz and Los Cabos now off to Mexico City for something exciting☀️❤️

A post shared by CHEYENNE MAYA CARTY (@chey_maya) on

Шејен Маја (20) моментално е во Њу Мексико, каде што ужива со нејзината пријателка пред да биде ангажирана за договорените снимања.

10 Shares