(фото) Познатата Манекенка мораше да го држи костумот за капење да не излезат градите при фото сесијата

Бјанка Гаскоин е посвоена ќерка на Пол Гаскоин, кој беше во брак две години со нејзината мајка Шерил Гаскоин.

Манекенката и ријалити ѕвезда Бјанка Гаскоине (34) има армија обожаватели чие внимание го привлече со разголени фотографии на својот Инстаграм профил.

Тие се задоволни од веста дека Бјанка снима секси календар за 2021 година, поради што дури и отпатувала во Турција. Таа се пофали со слика како позира во минијатурно бикини, чизми и со каубојска капа на главата, а сето тоа се случува во дворот на луксузна вила.

Сепак, најголемо внимание привлече едноделниот латекс костим за капење со длабоко деколте и високо диско дно. Бјанка, која претходно се пожали на Инстаграм дека времето не е многу топло и убаво, остави малку на фантазијата на читателите, а во одредени моменти се држеше за костимот за капење за да не и испаднат бујните гради.

И покрај студеното време, се чини, ријалити ѕвездата професионално го снимаше снимањето.

 

View this post on Instagram

 

A true love story has no ending 💫

A post shared by 𝐁𝐢𝐚𝐧𝐜𝐚 𝐆𝐚𝐬𝐜𝐨𝐢𝐠𝐧𝐞 (@biancagascoigne1) on

 

3 Shares