Деми Мур во долна облека ги засени двојно помлади убавици во провокативна виртуелна ревија

Музичката ѕвезда Ријана ја претстави својата нова колекција долна облека Savage X Fenty во формат што е целосно во согласност со ‘новата нормална’.

Убавицата од Барабадос, која го освои светот со своите хитови, одлично се снаоѓа во светот на модата, па својата нова есенска колекција ја претстави преку виртуелно модно шоу.

РиРи, кој знае многу добро како да ја интригира јавноста, ја создаде провокативната модна ревија „Savage X Fenty Show Vol. 2 ‘во која бројни познати убавици се појавуваат во провокативна долна облека со нејзиниот потпис.

Поканата на Ријана ја прифатија многу познати убавици како Ирина Шајк, Кери Делевињ, Бел Хадид, Лора Хариер, Парис Хилтон, Деми Мур, Вилоу Смит, Лицо …

Спектакуларното шоу што може да се следи преку сервисот за стриминг „Амазон премиер“ изобилува со жешки сцени, а меѓу славните дами најголемо внимание привлече 57-годишната Деми Мур, покажувајќи дека и денес е во топ форма.

Актерката, која многумина ја паметат по улогите во филмовите „Дух“, „Неморална понуда“ или „Стриптиз“, доби само комплименти за појавувањето во ова провокативно видео модно шоу кое промовира позитивен став кон женското тело и различните видови на убавина.

Погледнете ги сликите од ревијата:

1 Shares