Бела Хадид го објавува најжешкото видео во долна облека; Геј моделот и вели: „Сега сум хетеросексуалец“

Жешките видеа на Бела се наградени со повеќе од милион и пол лајкови и повеќе од шест илјади коментари.

Една од најубавите жени на светот, манекенката Бела Хадид, честопати ја скокотка фантазијата на своите следбеници на Инстаграм со своите голи објави.

Нивната температура ја крена особено со пет жешки видеа во кои се обвиткува во долна облека од црна тантела.

„Гледај ме на твојот смартфон“, напиша таа со најавата. Провокативните видеа на Бела беа наградени со повеќе од милион и пол лајкови и повеќе од шест илјади коментари од воодушевени обожаватели и колеги.

Клое Кардашијан беше меѓу првите што зборуваше. „Омажи се за мене“, напиша таа, а фановите на Бела и рекоа „Застани во ред!“ И таа самата доби понуди за брак.

Геј моделот Паркер Кит Хил Бели рече: „Сега сум хетеросексуалец“. Неговиот коментар беше проследен со пораки од припадничките на понежниот пол кои велат дека сега се хетеросексуалци.

 

View this post on Instagram

 

Watch me on ya video foneeee📲

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

 

View this post on Instagram

 

oh, damn it’s apparently on already. sorry. amazon prime 🥵⛓💋 ALSO. DONT FORGET TO VOTE.

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

2 Shares