Џенифер Лопез заборави дека има висок процеп па ги рашири нозете и ја отрки својата мала тајна

Една од јавните тајни на Холивудската убавина е тоа што сите носат спандекс, спојки кои покриваат добар дел од бутовите.

Една од оние што ги носат, но се надева дека ќе остане тајна е Џенифер Лопез, кој во средата беше домаќин на шоуто на Елен ДеГенерес.

Одеднаш таа почна да танцува, но кога ги рашири нозете под синиот фустан, излегоа нејзините вознемирувачки гаќички.

Кога сфати дека јавноста ја виде нејзината долна облека, Џенифер извика:

“Ох, не, моите шпонки”.Таа не запре, па продолжи да танцува заедно со колегите од World of Dance, Џен Деван, Не-Јоа и Дерека Хуга.

6 Shares